Spolupráce pro fotografy

Vaši klienti Vám důvěřují, že zachytíte jejich vzpomínky a my z FOTOGRAFIQA.CZ bereme tuto zodpovědnost vážně. Našim cílem je poskytovat služby a produkty té nejvyšší kvality, abyste je mohli bez váhání předat svým klientům. Nabízíme možnost vydělat procenta z prodeje, který zprostředkujete. Dáváme příležitost ke spolupráci začínajícím fotografům, profesionálním fotografům, fotografickým a grafickým studiím po celé ČR a na Slovensku.

Máte možnost vydělat peníze navíc tím, že svým zákazníkům nabídnete nejen služby focení, ale také konečný výsledek – vysoce kvalitní fotografické/reklamní produkty. Svým zákazníkům zároveň nabídnete něco navíc, něco, čeho si budou opravdu vážit. My uděláme práci a Vy dostanete zaplaceno!

Rádi bychom o Vás slyšeli, pokud se chcete stát sponzorovaným fotografem, proto neváhejte a kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu colab@fotografiqa.cz

 

 

Co vše by měl e-mail obsahovat?

Představte se nám, kdo a odkud jste, jaké služby/činnosti provádíte.

Odkazy na Vaše portfolio, webové stránky, Instagram.

 

*pokud nemáte portfolio sdílené na webových stránkách či Instagramu, můžete nám jej zaslat v elektronické podobě pomocí portálu úschovna či v podobě fyzické na níže uvedenou adresu. V případě zaslání fyzické podoby Vám jej do 14ti dnů zašleme zpět na Vaši adresu.